23 Nisan 2012 Pazartesi

Bu Aralar Ben'den


  • Farkındayım farkındayım farkındayım yazamıyorum uzunca süredir. Ama sebeplerim çok geçerli inanın =) 
  • Çok yoğunum derslerden dolayı, dinlenmek istediğim zamanlardaysa net başına geçmek yerine arkadaşlarla oturuyoruz, geziyoruz ya da çalışıyorum. Oradaki netimde çok sorunlu, kaç kere konu eklemek istedim ama mümkün olmadı bende başka zamana bıraktım. Evimegelirkende bütün çektiğim resimleri ve çekeceğim ürünleri orada bıraktığımı farkettim. Yani ne mümkün diyeyim =) 
  • Burada beni bir sürpriz karşıladı zaten, Maybelline NY un o güzelim fondoteni.Benim ilk fondotenimdir kendisi zaten, şurada da yazısını görebilirsiniz. Hemen resimlerini çektim ekleyeyim, teşekkür yazımı yazayım dedim amma velakin bu seferde aktarma kablosunu bulamadım. Kaldımı o da oraya. Loreal ekibine şimdiden buradan çok teşekkür ediyorum =) Daha güzellerinide görmek dileğiyle diye bir yüzsüzlük de  yapıyorum =P Ayrıca postunu yazacağım tabikide.
  • Şu aralar içimden hiçbir şey gelmiyor. Alışveriş yapmam lazım, bazen amaaann boşver diyorum. Gezmek tozmak lazım amaaan boşver diyorum. Ödevlerle boğuşmam lazım amaaann boşver diyorum. Ne olacak halim bende merak içerisindeyim.
  • Fazla kilolarım var imdaaatttt ! Daha doğrusu bir can simidim ve yüzüm. Hala 38 bedenim, s bedenim, kotta 27yim felan ama o can simidi ne olacak o. Şişmiş yüzüm ne olacak. Toplu bir yüze sahibim zaten, bir iki kilo almaya gelmeden şişiveriyor kendisi, millette beni kilolu birşey sanıyor.
  • Renkli kot isteğindeydim ama saçma sapan giyen o kadar kişi gördümki soğudum kendilerinden resmen. Benim işim belli olmaz gerçi canım çeker de sonradan alabilirim.
Sanırım şimdilik bu kadar benden. Umarım oraya gidincede post yazabilirim =) Herkese mutlu haftalarrrrrrrrrrrrrrrrrr ;)

Hiç yorum yok: