18 Eylül 2011 Pazar

Flormar 352 Bordo Oje

Ben de bordo ojenin yeri çok farklıdır. Küçükken bordo oje süren kadınlara hayrandım =) Küçükken bile severdim bordo ojeyi. Farklı renklerde ojeler de sürerim; mavi, lacivert, siyah, pembe, mor vs vs.. Ama bordo deyince akan sular durur. Annem bile ilk sürdüğümde "ohh adam akıllı bir oje rengi bulmuşsun" demişti =)

Ben flormarın 352 numarasını kullanıyorum. Şimdilerde çok yoğun yapıda ojeler çıkardılar, 352 ninde yapısı değişmiş midir bilmiyorum. 2 katta da opak oluyor.Sanırım yazdıklarımdan sonra favori oje rengim bordo oluyor =) Sizin favori oje renginiz nedir ?

6 yorum:

justuntitled. dedi ki...

Kesinlikle benim için de bordo! Kendimi çok rahat hissediyorum bordo sürünce:) Yeşil, mavi, pembe vesaire sürdüğümde çingenemsi duruyo gibi hissedip ellerimi saklıyorum:) Ama bordonun bütün türevlerine aşığım :)

ojezevki dedi ki...

tam istediğim gibi simsiz bir bordo :) Sanırım benim favori rengim yeşil. Kendimi çok iyi hissediyorum tırnaklarımda yeşilin herhangi bir tonu olunca :)

mavidunyam dedi ki...

justuntitled mutlaka yeşiller pembeler de yakışıyordur canım sana =)

ojezevki ben senin tırnaklarına moruda ok yakıştırdım =) ama insanın hissettiği kesinlikle çok daha önemli =)

Zeynep dedi ki...

bordo oje her zaman asildir ;) bununda rengi çok güzelmiş ;)

mavidunyam dedi ki...

kesinlikle zeyneppp çok asil bir renk =)

Adsız dedi ki...

bende bordo ve siyah ojeyi çok seviyorum hele siyah sürdüğümde kendimi daha rahat hissediyorum bu iki renk çok asil benim için...