1 Eylül 2012 Cumartesi

Bu YAZ ; Neler Yaptım? Neler Aldım? (Makyaj)
Bu yaz öyle aman aman makyaj yapamadım. Ya yollarda geçti tatil ya da stajta. Renkli nemlendirici, kapatıcı, siyah kalem, rimel, birde ruj bitiverdi. 5 dakikalık şeyler yaptım çıktım. Ama rengarenk ojeler sürdümmm. Watsonsta turkcell indiriminden yararlandım. Rujlarımı eritip karıştırıp yeni ruj yaptım. Kate Moss Pembe serisinden 2 ruj kaptım.


Coral tonlarda oje ararken karşıma çıktı flormar. Farklı ışıklarda farklı renklere girmiyorda değil. Bir ışıkta canlı bir turuncu, bir ışıkta soft coral, bir ışıkta pembe oluveriyor. Sevip sevmediğimi çözemedim 2 gün boyunca ama çok tatlı oldukları bir gerçek.
Sarı ojem zaten vardı. Ama bir türlü tek olarak sürememiştim. Sürdüm ve bayıldımm.

Kate Moss kırmızı serisinden pek renk beğenememiştim. Kırmızı rujumda zaten olunca hiç heveslenmemiştim. Ama biten pembe rujlarımın yerine bu ikisi muhteşem bir şekilde geldi.

Eridiği için kullanamadığım 2 rujum ve artık kullanmadığım bir rujumu eritip dondurup sample kabına koyarak yeni bir ruj elde etmiş oldum. Böylelikle yeni ruj almak için bahanem oldu =)Her yaz böyle rengarenk olsa yaaa =) Güzel bir sonbahara merhabaaaaa =)2 yorum:

özge dedi ki...

rımmel rujlar çok başarılı bu seriden bir tane aldım ama her rengi alınabilir,güzel günlerde kullan canım..

mavidunyam dedi ki...

teşekkür ederim özge ablacım =) sende güzel günlerde kullan =) gerçekten çok başarılılarr