16 Aralık 2011 Cuma

Hakkımdaki 100 Şey2

Hakkımdaki 100 Şey'in 2. postuna geldik =) Geçen sefer ödül olduğu için 7 taneydi o yüzden bu hafta 13 tane yazacağım.

  1. Kedilere bayılırım hatta büyük aşk beslerim. Bir kedi görmek beni inanılmaz mutlu eder. Ve bence onlarla aramda ayrı bir bağ var. Kimseye yaklaşmayan kediler bana yaklaşır.

      2.Kahveye bayılırım. Nescafe, türk kahvesi, filtre kahve vs. vs. Çeşidi farketmez sadece damağıma hitap etsin yeter. Özellikle hergün mutlaka nescafe içerim. 

      3. Kulağım delik değildir ve küpe takamam. Küçükken delinmiş takmışım ama kapandı o artık. Ve küpe takamıyorum. Dokunamamda. Kulağımın delik olmadığını duyan herkes bir şok geçiriyor zaten =D

      4. Sinüzütüm olduğundan dolayı şekerli ve vanilyaları kokuları uzun süre koklayamıyorum. Koklarsam sonra bana baş ağrısı olarak geri dönüyor.

       5.Fotoğraf çekmeyi ve fotoğrafımın çekilmesine bayılırım. "Beni çekseneeeeee" diyen birini duyarsanız bilinki o benim =D

       6. Koyu bir GALATASARAYlıyımdır. Nasıl oldum hatırlamıyorum ama içten gelen birşey =) Hatta tanımadığım kadrosu, kimle maç yaptığı, kaç puan aldığı bazen bilmediğim konularıdır. Ama maç izlemeye gitmek ve orda takım ruhunu çıkartmak benim için zevktir.

      7.Ağzım iyi laf yapar. Bu yüzden çokçada konuşurum =D

       8. Patatesli olan şeyleri çok severim. Kızartma, kumpir, yumurtalı patates, fırında patates vs.       9. Sütün kokusuna ve tadına tahammülüm yoktur. Hiç sevmem. Ama içinde süt olan şeyleride severim.
         10. Kitap okumayı çok severim. Kitabı alıp okumadan önce koklayanlardanımdır bende =) Kocaman bir kitaplığımın olmasını istiyorum.


          11. Dergi alıp okumakta benim için zevktir. Her yerini tek tek okurum, incelerim.

          12. Utandığında gerçekten yüzü kızaran biriyimdir.
     13. Çok çabuk sinirlenen ve çok sinirlenen biriyimdir.


Bu haftalık "ben"den bu kadar =) Benzediğimiz konular var mı acaba ???

1 yorum:

sema dedi ki...

kulağının delik olmaması, sütün tadını ve kokusunu sevmemen çok ilginç :)

benmde kulağımda tam 5 tane delik vardır ama kullanan kim :D